Difuzor RCF MB12N405
Difuzor RCF MB12N405
Rezultatele cautarii dupa termenii: Difuzor RCF MB12N405
Articole:
Difuzor Eminence Legend 1258 12 inch
Difuzor Eminence Legend 1258 75W 8ohmSPECIFICATIIGREUTATE NETA 3.5 KG GREUTATE BRUTA 4.5 KG VOLUM -BRAND EMINENCE PUTERE 75 W IMPEDANTA 8 OHM BANDA FREC 80 - 4000 HZ SENSIBILITATE 100 DB DIAMETRU DIFUZOR 12 INCH GREUTATE Difuzor RCF MB12N405
Meinl HC555 Conga Set 10"+11" - VSB
Meinl HC555 Conga Set 10"+11" - VSB, este un set de congas-uri cu dimensiunea fetelor de 10" si 11", vine insotit cu suport reglabil pe inaltime si cheie de acordaj.Specificatii Meinl HC555 Conga Set 10"+11" Difuzor RCF MB12N405