HICON Mini-jack HI-J35S03 (3,5mm), 3-poli
Disponibilitate:
La comanda
Pret ( TVA inclus ):
1900 Lei
Codul produsului
158824
PRODUCATORI : HICON
 IN ACEASTA PERIOADA, PRETURILE POT AVEA MODIFICARI FRECVENTE
HICON Mini-jack (3,5 mm), 3-poli, conector metalic-,contact placat cu aur, drept, negru. La comanda in 7-8 zile
MarcaHICON
aplicațieaudio
Culoarenegru
Culoare detaliatenegru
ModelMini-jack (3,5mm)
varianta stildrept
Materialmetal
codificare a mărfurilornici unul
Codableda
număr de poli3-poli
Conector / Socketconector tată
Tipul contactuluisudură
acoperire de contactplacat cu aur
MontareCablu
Max. diametrul cablului [mm]6,5
Adresati-ne o intrebare / Scrieti-ne un comentariu (review)
* Campuri obligatorii
Articole:
Scaun Pian Thomann - negru
Scaun pian reglabil pe inaltime.Sezut din tesaura catifelata. Thomann KB-10BM adjustable piano bench (51-60cm), seat face: 55 x 32 cm, upholstered black velvet seat, matte black thomann 3-poli HICON Mini-jack HI-J35S03 (3 5mm)
Lampa OMNILUX 230V/1000W GX-6,35 3000K 200h
Lampa OMNILUX 230V/1000W GX-6,35 3000K 200hLampa OMNILUX 230V/1000W GX-6,35 3000K 200h:Voltaj: 230 VAC, 50 HzPutere nominala: 1000 WSocket: GX-6, 35Durata de viata: 200 oreTemperatura de culoare: 3000 5mm) 3-poli HICON Mini-jack HI-J35S03 (3
CORN DUBLU SIRINX DH 02-1
Corn Dublu Sirinx model compact4 valve rotativeideal pentru incepatoriteava principala din nichel-argintdiametrul interior: 11,70 mminel reglabil pentru degetul miccorp din alamapalnie de 280 mmgreutate: 2.25 kgfinisaj: lac HICON Mini-jack HI-J35S03 (3 3-poli 5mm)