| PRODUCATORI | : ElectroVoice | |
IN ACEASTA PERIOADA, PRETURILE POT AVEA MODIFICARI FRECVENTE
| GREUTATE NETA | 18.1 KG |
| GREUTATE BRUTA | - |
| VOLUM | - |
| BRAND | ELECTRO VOICE |
| PUTERE RMS | 175 W |
| IMPEDANTA | 6 OHM |
| BANDA DE FRECVENTE | 40 - 140 HZ |
| SPL MAXIM | 125 DB |
| CULOARE | ALB |
| CONFIGURATIE | SUBWOOFER |
| CROSSOVER | - |
| DIMENSIUNI | 412 X 584 X 305 MM |
| COMPONENTE | 2 X 12" |
| INCINTA ACUSTICA | PASIVA |
| FRECVENTA CROSSOVER | - |
| CONECTORI INTRARE | - |
| MODEL | EVID12.1 |
| TRANSFORMATOR | NU |
| TIP | PASIV |
LED Flat PAR RGBW cu 154 led-uri de 10mm.Mod de operare: DMX, Master/Slave Mode, Sound controlNr de canale: 8 canaleTensiune de alimentare: AC 85-265V, 50/60HzPutere: 30WDurata de viata: 50000 HrsSursa de lumina: ELECTRO VOICE EVID12.1W