Amplificator PIONEER PRS-D1200SPL
Disponibilitate:
La comanda
Pret ( TVA inclus ):
319000 Lei
Codul produsului
162426
PRODUCATORI : Pioneer
 IN ACEASTA PERIOADA, PRETURILE POT AVEA MODIFICARI FRECVENTE
Amplificator profesional PIONEER PRS-D1200SPL
Putere RMS: 1x2400W (1Ω)/ 1 x 2000W (2Ω)/ 1 x 1000W (4Ω)
  • Maximum Output Power1 x 2400W (1Ω), 1 x 2000W (2Ω), 1 x 1000W (4Ω)
  • Continuous power output (RMS)
    • 1 x 1200W (50Hz/1Ω ≤ 2%THD)
    • 1 x 1000W (50Hz/2Ω ≤ 1%THD)
    • 1 x 500W (20Hz - 240Hz/4Ω ≤ 1%THD)
  • Load impedance capability1 - 8Ω
  • Frequency response10 - 240 Hz
  • Distortion< 0.3 %
  • S/N ratio> 80 dB
  • Bass Boost40 - 120Hz
    0, 6, 9, 12 dB via remote control
  • LPF40 - 240Hz (-24 db/Oct)
  • Subsonic Filter (HPF)20Hz (-24 db/Oct)
  • MOSFET output section (+)
  • Sync Control
  • RCA terminals (input/output)
  • Speaker TerminalsBlock-type
  • High Voltage Input (+)200 mV - 6.5 V V
  • Input level control400 mV - 6.5 V
  • High performance balanced isolator circuit
  • Max. current consumption (A/4Ω)44A
  • Chassis size (W x H x D)381 x 65 x 282 mm
  • Unit weight6 kg
Adresati-ne o intrebare / Scrieti-ne un comentariu (review)
* Campuri obligatorii
Articole:
Cablu XLR-XLR 5m Sommer Cable Hicon
Cablu XLR-XLR Sommer Cable YELLOW OFC Stage Highflex 20,22 mm²; PVC Ø 6,40 mm; echipat cu mufe HICON (HI-X3CM-BLK/HI-X3CF-BLK), cu lungimea de 5m.Specificatii cablu:Culoare: GalbenConstructie: 2 Amplificator PIONEER PRS-D1200SPL