Amplificator PDV120ZMP3 120W/100V 4-Zone
Disponibilitate:
La comanda
Pret ( TVA inclus ):
170500 Lei
Codul produsului
156759
PRODUCATORI : Power Dynamics
 IN ACEASTA PERIOADA, PRETURILE POT AVEA MODIFICARI FRECVENTE
Amplificator PDV120ZMP3 120W/100V 4-Zone. Tuner(Radio), USB, SD.
  • 120W PA
  • MP3 Player cu USB si slot sd
  • Protectie: supra-sarcina, Supra-Incalzire
  • 4 Intrari Microfon
  • 1 Volum Ajustabil
  • 1 Iesire Aux
  • 1 Iesire Rec
  • Reglabil Bas si Inalte
  • Montaj 19"
SsistemPA
Putere RMS120W
 4 Ohm, 8 Ohm, 70V, 100V
Frecventa Raspuns50Hz - 18kHz
Semnal zgomot>75dB
Senzitivitate IntrareCD: -5dB
Senzitivitate Intrare:Line-16dB
Senzitivitate Intrar:Mic-50dB
Alimentare220-240Vac / 50Hz
Dimensiuni315 x 482 x 88mm
Greutate8.7kg
Adresati-ne o intrebare / Scrieti-ne un comentariu (review)
* Campuri obligatorii
Articole:
Tanglewood DBT 34 BK
Chitara clasica 3/4 Tanglewood DBT 34 .Culoare Negru .DBT 34SHAPE3/4 ClassicalTOPSpruceBACKBasswoodSIDESBasswoodNECK (MATERIAL)MahoganyFINGERBOARDBasswoodBRIDGEBasswoodBINDINGABS BlackSADDLEABS WhiteNUT (WIDTH)ABS White Amplificator PDV120ZMP3 120W/100V 4-Zone
Jensen Mod 8/35 8Ohm
Difuzor Jensen de 8'' , 35 W , 8 Ohm. Sunet cald pe clean cu frecvente predominante pe joase , distorsie cu un sound subtil de fuzz     CONSTRUCTIVE CHARACTERISTICS Magnet Ferrite Voice Coil Wire Amplificator PDV120ZMP3 120W/100V 4-Zone
Cablu CAT5 Pro Snake 88385-50
Cablu CAT5  echipat cu doua mufe RJ45 Neutrik NE8MC1. Culoare neagra. Lungime 50mCablu CAT5 , echipat cu doua mufe RJ45 Neutrik NE8MC1.Tambur Schill GT-310Culoarea cablului neagraLungime Amplificator PDV120ZMP3 120W/100V 4-Zone